خطرات بعد از عمل بینی

همانطور که جراحی بینی فواید بسیاری دارد در مقابل هم می تواند  عوارضی شامل فرد شود .  افراد در  هنگام مراجعه به دکتر محسن زارعی جراح بینی در تهران در رابطه با عوارض و خطرات احتمالی جراحی بینی سوال می پرسند . اگر شما هم  کاندید برای جراحی بینی هستید  توصیه می کنیم ادامه مطلب را مطالعه کنید .  داشتن آگاهی قبل از جراحی  بینی می تواند  در افزایش میزان رضایت شما تاثیر بسزایی داشته باشد .

 عوارض عمل بینی

اصلاح فرم و ساختن یک فرم زیبا در جراحی بینی  نیازمند  اقدامات و البته بیهوشی فرد می باشد . خطرات بیهشی در جراحی بینی تا چه حد  تاثیر گذر است ؟ آیا می توان این  عوارض را کنترل کرد ؟

فواید جراحی بینی در مقابل عوارض آن قابل قیاس نیست و تنها در صورتی که فرد  به تذکرات جراح بینی خود توجه نداشته باشد ،احتمال  بروز عوارض را بیشتر می کند .

خطرات بعد از عمل بینی

خطرات بعد از عمل بینی

انواع روش بیهوشی در جراحی بینی

جراحی بینی به دو روش بی حسی موضعی و  بیهوشی عمومی انجام می شود . انتخاب روش بیهوشی  بسته به نظر جراح بینی شما دارد .  در صورتی که فرد از بی حسی موضعی استفاده کند  احتمال بروز عوارض به نسبت کاهش می یابد .

در صورتی که فرد مبتلا به بیماری های قلبی باشد باید ابتدا به متخصص در این زمینه مراجعه کرده و در صورت  نبود هیچ گونه مشکل عمل جراحی انجام شود .

دکتر محسن زارعی بهترین جراح بینی گوشتی قبل از جراحی بینی  با بیمار خود  مشاوره می کند و از وجود هر گونه بیماری فرد قبل از جراحی مطع می شوند .

اما از آنجایی که  این جراحی عموما در افراد زیر  ۴۰ سال انجام می شود ، برای فرد عارضه ای ایجاد نمی کند  و عملا خطری فرد را تهدید نمی کند .

دکتر محسن زارعی جراح بینی در زمینه جراحی زیبایی بینی مهارت و تجربه ویژه دارند ،شما می توانید برای مشاوره با این شمار ها تماس بگیرید :۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۶

توصیه هایی برای کاهش عوارض بینی

دکتر محسن زارعی به بیماران عزیز  توصیه می کنند در صورتی که از نظر روحی  وضعیت ناپایداری دارید تصمیم به جراحی نگیرید ، زیرا هر چقدر هم که  نتایج جراحی شما  عالی باشد  ، شما راضی نیستید و  برای جراحی ترمیمی بینی تصمیم می گیرید، این  امر سبب کاهش اعتماد به نفس  می گردد .  در نتیجه وضعیت پایدار حالت روحی امری بسیار مهم است  که باید به آن توجه شود .

همچنین  سعی کنید انتخاب جراح بینی خود را آگاهانه انجام دهید ، یک انتخاب ایده ال امکان  بروز عوارض را از بین می برد .

درصورتی که کاندید برای جراحی بینی هستید می توانید به مطب دکتر محسن زارعی مراجعه کنید و در رابطه با نوع بینی خود  و عوارض و فواید  جراحی بینی اطلاعات کافی به دست آورید .

با تشکر مدیریت سایت دکترمحسن زارعی جراح بینی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هجده =