عمل بینی بازیگران

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی های شایع و البته پر طرفدار در بین افراد است .  تقریبا می توان گفت از  هر دو نفر یک نفر جراحی بینی را انجام داده است ، اما ما در این مقاله قصد داریم  در رابطه با  جراحی بینی در  میان بازیگران  صحبت کنیم ، چرا که مدل بینی بازیگران  ، امروزه برای افراد الگو شده است . اگر شما هم تصمیم به جر احی بینی دارید  و یا اینکه نمی دانید بهترین مدل بینی، برای فرم صورت شما چیست ، توصیه می شود ادامه مطلب را مطالعه کنید . دکتر محسن زارعی جراحی بینی در تهران  در ادامه این مقاله به بررسی این موضوع می پردازد .

عمل بینی بازیگران

عمل بینی بازیگران

بهترین مدل بینی

خیلی از افراد که به مطلب دکتر محسن زارعی مراجعه می کنند، تمایل دارند  که بینی آن ها فرمی همانند  با بازیگران معروف ایرانی و هالیودی داشته باشد ، اما آیا  انتخاب این مدل ها برای جراحی بینی مناسب است یا خیر ؟ قبل از پاسخ به این سوال باید گفت، بهترین فرم بینی در افراد مختلف متفاوت است و ممکن است  یک فرم بینی  برای یک صورت ایده ال باشد در حالی  که در چهره فرد دیگری کاملا نتیجه عکس دهد .  بهتر است فرم بینی که انتخاب می کنید متناسب با چهره و فرم صورتتان باشد .

دکتر محسن زارعی  در صورتی که فرد  خواسته های  غیر معقول در  انتخاب فرم بینی خود داشته باشد ، سعی می کنند آن ها را قبل از اقدام به جراحی بینی متقاعد کنند.

در انجام جراحی بینی نیاز به داشتن ظرافت و دقت است تا در هنگام تراش دادن غضروف نوک بینی، این تراش دادن به اندازه کافی باشد، تا بتواند گوشت و بافت بینی را تحمل کند و دچار افتادگی نشود.شما می توانید برای مشاوره و تعیین و قت با شماره ۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۵ تماس بگیرید.

راز عمل بینی بازیگران چیست ؟

از آنجا که  چهره بازیگران ، قسمتی از حرفه و شغل آن ها است در نتیجه این افراد  برای جراحی بینی به دنبال جراحان و پزشکان با تجربه می روند .  تجربه و سابقه یک جراح بینی  می تواند نقش به سزایی در نتیجه جراحی شما داشته باشد .

امروزه روش های مختلفی وجود دارد تا بتوان با کمک آن ها هر گونه نقص و عیبی که بر صورت وجود  دارد را  اصلاح کرد ، بازیگران زیادی با کمک این عمل های زیبایی از جمله جراحی بینی، زیبایی خود را دو چندان می کنند .

دکتر محسن زارعی  توصیه می کنند ، در صورتی یک عمل بینی موفقیت آمیز است که  مدل بینی با توجه به اسکلت و ساختار صورت انتخاب شود ،  یک بینی مصنوعی که با فرم صورت  مطابق نیست می تواند تاثیری معکوس داشته باشد .

انتخاب مناسب جراح بینی

همانطور که در مقالات پیشین هم گفته شد، شما می توانید با یک انتخاب آگاهانه  در جراح بینی ، نتایج  جراحی بینی خود را تحت تاثیر قرار دهید ،   برخی افراد مبنای انتخاب خود را در جراح بینی  تنها هزینه ، قرار می دهند .اغلب  این افراد  از نتیجه جراحی خود رضایت ندارند .

دکتر محسن زارعی با توجه به سابقه بسیار بالا و درخشانی که در زمینه  جراحی بینی دارند، می توانند یک بینی زیبا و عاری از هر گونه ایراد را برای شما خلق کنند ، شما می توانید برای مشاوره و  کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۵   تماس بگیرید .

با تشکر مدیریت سایت دکترمحسن زارعی جراح بینی

 

بهترین جراح بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *