نمونه کار جراحی بینی

از آنجا که جراحی بینی یک جراحی حساس است و تاثیر بسیار زیادی بر چهره فرد می گذارد، لازم است تا فرد قبل از اقدام به جراحی بینی  مواردی را در نظر داشته باشد . پرس و جو  در رابطه با جراح بینی که برای عمل بینی انتخاب می کنید ، در نتیجه جراحی تاثیر گذار است .  دکتر محسن زارعی در ادامه این مقاله عوامل تاثیر گذار در داشتن یک  جراحی بینی عالی و بی نقص  را بررسی می کنند .

بینی افراد  در دو دسته گوشتی و استخوانی قرار دارد ،  افراد با بینی های گوشتی  از آن جا که ریسک جراحی در آن ها به مراتب بالاتر است ، همیشه به  دنبال بهترین جراح بینی گوشتی هستند .  در صورتی ، یک جراح بینی در حوزه عمل های بینی گوشتی بهترین است که ، رضایت بیمار بعد ازجراحی برای آن جراح، نسبت بالایی داشته باشد .

 رضایت بیمار از جراحی بینی

میزان رضایت بیمار از نتیجه جراحی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد .

آگاهی داشتن  از  روش جراحی بینی  و نوع بینی خود فرد می تواند در این نتیجه تاثیر گذار باشد، متاسفانه خیلی از افراد که ساختار بینی آن ها گوشتی است ،  تقاضای بینی های فانتزی و عروسکی دارند . یک جراح خوب باید قبل از اقدام به جراحی  با بیمار صحبت کند و او را متقاعد کند که ساختار بینی او به گونه ای نیست که بتواند یک بینی فانتزی را خلق کرد .

در انجام جراحی بینی نیاز به داشتن ظرافت و دقت است تا در هنگام تراش دادن غضروف نوک بینی، این تراش دادن به اندازه کافی باشد، تا بتواند گوشت و بافت بینی را تحمل کند و دچار افتادگی نشود.شما می توانید برای مشاوره و تعیین و قت با شماره ۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۵ تماس بگیرید.

سلیقه جراح بینی هم در  میزان رضایت فرد تاثیر گذار است، شما می توانید با مشاهده نمونه کار های جراح بینی  با سلیقه او در جراحی بینی آشنا شوید .

دکتر محسن زارعی  قبل از اقدام به عمل بینی ، ابتدا وضعیت  سلامتی بیمار را از لحاظ روحی و بدنی  بررسی می کنند ،  در صورتی که مانعی برای عمل بینی وجود نداشت ، از بیمار در رابطه با  ظاهر بینی  سوال می پرسند،  اگر خواسته و علایق  بیمار غیر منطقی بود،  او را متقاعد می کند . زیرا لزوما یک بینی کوچک و فانتزی زیبا نیست و باید بینی که بر چهره فرد خلق می شود  ،  با ساختار و چهره او منطبق و هماهنگ باشد .

نمونه کار جراحی بینی

نمونه کار جراحی بینی

انواع مدل های بینی

مدل بینی عروسکی

در صورتی که بینی  بیش از حد طبیعی کوچک شود ، حالتی سر بالا داشته باشد، قوس بر روی بینی وجود داشته باشدو  بینی حالتی طبیعی نداشته باشد ، می توان گفت بینی فرد مدلی فانتزی دارد .

مدل بینی طبیعی

برخی از افراد هم تمایل دارند بعد از جراحی بینی فرم طبیعی بینی آن ها  حفظ شود  و کمتر کسی متوجه جراحی بینی شود ، این افراد را می توان بهترین کاندید برای جراحی بینی معرفی کرد .

مدل بینی نیمه فانتزی

این مدل جراحی، ترکیبی از دو مدل طبیعی و فانتزی است . در طی این روش جراحی قوس کمتری  نسبت به جراحی بینی فانتزی وجود دارد .

تمام مدل های بینی  که ذکر شد، با توجه  به ساختار و  تناسب بینی با اجزای صورت  انتخاب می شود . توصیه می گردد انتخاب مدل بینی خود را بر عهده جراح بینیبگذارید تا نتایج ایده آل تری به دست آورید .

نمونه کار جراحی بینی

مشاهده نمونه کار های جراح بینی که انتخاب می کنید در انتخاب جراح بینی شما کمک می کند .  شما می توانید با مراجعه به مطب و یا مشاهده نمونه کار های وی در وبسایت  از سلیقه و روند جراحی ، جراح بینی مطلع شوید . ادامه مطلب


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + ده =